Corona?!?

Isparta, 22 Nisan 2020

Corona virusun düşündürdükleri

Şu anda dünya ülkeleri Corona dehşeti yaşıyor… İlaç, aşı vs. vs. tartışılıyor… Corona yeni felaket senaryolarına yeni bir kapı açılması mıdır bilmiyorum.
CORONADAN sonra birkaç salgın hastalığın ardından AŞI yerine ÇİPLER üretilecek. Çip takılan insanlara virüs bir şey yapmayacak. İnsanların iki seçeneği olacak: SALGIN HASTALIKLARA MARUZ KALIP ÖLMEK YA DA ÇİP TAKTIRIP YAŞAMAK… İnsanlar salgın hastalıklardan korunmak için gönüllü bu çipleri taktıracaklar… böylece taktıranlar bir merkez tarafından yönetilecekler… Zaten iletişim araçları ile yıllardır biri birlerine benzer zevklere, benzer tercihlere, benzer damak zevkine, benzer giyinme tarzına, benzer hayat tarzlarına sahip insan tiplerini çoktan oluşturdular… Birinci aşama moda ve zevkler ile tamamlandı… İkinci aşama dozu her geçen zamanda biraz daha artırılmış VİRÜS korkuları ile tamamlanacak. Üçüncü aşama ise sanırsam herkesi tek merkezden yönetme olacak…Allah tüm insanlığın yardımcısı olsun…
Herkese her türlü felaketten uzak, kendi hayat felsefesine göre huzurlu, sağlıklı, mutlu yaşayacakları bir ömür diliyorum.
Saygılar, selamlar
———
Muammer Çelik

Isparta, 22 Nisan 2020, 14:00